poniedziałek, 9 stycznia 2017

Fotel FLOW NET

Nowość 2017 roku - fotel FLOW NET. Główne cechy, to przede wszystkim wysokie i komfortowe oparcie z miękkim tapicerowanym zagłówkiem. Bardzo dobry profil oparcia fotela obrotowego jest odczuwalny od pierwszego użytku. Bardzo dobry i wygodny fotel do pracy przy biurku w przystępnej cenie w szczególności dla osób powyżej 180cm wzrostu. 
Na plus dla fotela FLOW NET należy zaliczyć regulowane podłokietniki aż w 4 płaszczyznach, które są bardzo istotne dla naszej prawidłowej sylwetki, aby przy dłuższym siedzeniu nasze plecy nie zaokrąglały się. Dodatkowo oparcie wykonane z mocnej i przewiewnej siatki - co latem jest bardzo istotnym elementem i pomaga skupić się bardziej na pracy niż na własnym "pocie".

Siedzisko fotela FLOW NET jest głębokie co pozwala na odpowiedni odpoczynek naszych nóg, dodatkowo posiada regulację jego głębokości, czyli odsuwu siedziska od oparcia - co zwiększa jego zakres. Siedzisko fotela gabinetowego jest także miękkie i tapicerowane w różnych rodzajach tapicerek i różnych kolorach. Rodzaje tapicerek różnią się splotem i wytrzymałością. Im mocniejsza tapicerka tym oczywiście cena się zmienia.
Ostatnim ogniwem fotela biurowego jest mechanizm, czyli tzw. serce fotela. Fotel FLOW NET został wyposażony w mechanizm Synchro Plus. Mechanizm posiada REGULACJE GŁEBOKOŚCI siedziska (czyli jego odległości od oparcia). Pozwoli to skorzystać z funkcji oparcia zarówno niskim jak i wysokim Użytkownikom. Zakres regulacji to 85 mm.
Fotel FLOW NET występuje także w 2 wersjach wizualnych, mianowicie o podstawie dolnej nylonowej (czarnej) tzw. Fotel FLOW NET Black lub w wersji z pięcioramienną podstawą aluminiową polerowaną (efekt chrome) tzw. Fotel FLOW NET Chrome
Polecamy i zapraszamy do współpracy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz