środa, 29 czerwca 2016

Fotel SONATA HRU 24/7 steel17 chrome

Ergonomiczny fotel obrotowy do tego grona z pewnością możemy zaliczyć fotel SONATA HRU 24/7 steel17 chrome. Jest to jeden z nielicznych foteli obrotowych występujących na rynku z atestem wytrzymałości do 150kg! oraz przeznaczonym do ciągłej 24/7 pracy - dzięki zastosowanej tapicerce materiałowej WK o bardzo wysokich parametrach odpornościowych na ścieranie czy niepalność.
Pierwszym i jednym z najważniejszych cech jakie charakteryzuje fotel 24/7 to jego wytrzymałość i to w 100% ten fotel SONATA spełnia. Kolejną ważną kwestią przy wyborze fotela obrotowego jest zastosowany w nim mechanizm. Fotel SONATA HRU 24/7 steel17 chrome posiada zamontowany mechanizm Duetto Multiblock, który jest bardzo wytrzymały oraz posiada takie funkcje jak regulacja wysokości fotela (góra-dół), regulacja siły oporu wychylania kąta oparcia-siedzisko w stosunku do wagi użytkownika oraz blokadę w 1 z 5 pozycji do pracy bądź relaksu. Fotel SONATA HRU 24/7 posiada także funkcję tzw. Anti-Shock, która zabezpiecza przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika. W fotelu SONATA HRU 24/7 możemy zarówno ustawić fotel w wybranej pozycji bądź pozostawić go w funkcji kołysania się.
Fotel SONATA HRU 24/7 steel17 posiada stałe, metalowe podłokietniki z miękkimi, tapicerowanymi nakładkami, co dodatkowo zwiększa komfort siedzenia. W wybranych modelach SONATA można jako opcję dodatkową zamówić regulowany (góra-dół) zagłówek - istotne dla bardzo wysokich osób. Należy jednak pamiętać, iż fotel SONATA posiada sama w sobie dobrze profilowane i wysoka oparcie, stąd regulowany zagłówek nie jest przydatny dla każdego. 
Do modeli SONATA należy zaliczyć także modele:
- Fotel SONATA XXL LUX, który także cechuje się atestem do 150kg, ale można wybrać tu różnego rodzaju tapicerki jak i większy wybór kolorystyczny. 
- Fotel SONATA LUX HRU sychro R15 - ten model cechuje się regulowanymi podłokietnikami gór-dół z miękkimi nakładkami regulowanymi przód-tył.
Z całym przekonaniem polecamy fotel Sonata HRU 24/7,

Z pozdrowieniami,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz