środa, 22 kwietnia 2015

Fotel Ergohuman Plus

Fotel Ergohuman Plus to jeden z najnowocześniejszych i najbardziej ergonomicznych foteli obrotowych. Prezentowany fotel Ergohuman Plus to wyjątkowy fotel na kółkach umożliwiający wielogodzinną pracę przy biurku. Odpowiednie podparcie pod odcinek lędźwiowy podwyższa komfort siedzenia oraz odpręża nasze plecy. Co także wpływa na naszą jakość pracy.
Fotel Ergohuman Plus został wyposażony w regulowane podparcie oraz zagłówek, który także wspomaga nasz odcinek szyjny kręgosłupa. Dowolne ustawienia pozwalają dopasować fotel Ergohuman do niemalże każdego użytkownika.
Zastosowany wielofunkcyjny mechanizm w fotelu Ergohuman pozwala nam na ustawienie fotela pod wybranym przez nas kątem. Mechanizm umożliwia nam także regulację głębokości siedziska w taki sposób, aby przy zgięciu kolan były prawidłowo podtrzymywane przez profilowane siedzisko i nie uciskało na przepływ krwi w udach.
Koleją zaletą w fotelu Ergohuman są doskonałe podłokietniki, które są regulowane aż w 4 płaszczyznach! Regulacja podłokietników odbywa się zatem: góra-dół, przód-tył, nakładki na boki oraz regulacja szerokość siedziska za pomocą odsunięcia podłokietników. Idealny fotel dla większych i wymagających użytkowników.
Atutem fotela Ergohuman Plus jest także szerokie oparcie, które doskonale podtrzymuje łopatki naszych pleców, a także przewiewna siatka, która w upalne dni pomaga chłodzić nam plecy.

Fotel Ergohuman dostępny jest w 3 wersjach wykończeniowych:
- Fotel Ergohuman Plus BT - siedzisko miękkie i tapicerowane tkaniną materiałową, oparcie - siatka,
- Fotel Ergohuman Plus BS - siedzisko i oparcie wykonane jest z przewiewnej siatki,
- Fotel Ergohuman Plus LE - fotel tapicerowany skórą naturalną.
Co jeszcze istotnego... a w zasadzie co najważniejsze! Mianowicie GWARANCJA fotela Ergohuman! Fotel Ergohuman objęty jest gwarancją na 5 lat!!! Dla podwyższenia komfortu, każda usterka, każda wada jest naprawiana w miejscu, gdzie znajduje się fotel, a zatem Państwo zgłaszają tylko reklamację, a pozostałymi sprawami zajmujemy się sami!
Zdecydowanie polecamy fotel Ergohuman - zadbaj o swój kręgosłup!

Sprawdź jego możliwości i wybierz odpowiedni model dla siebie:

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!


Pozdrawiamy serdecznie,
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz