niedziela, 26 lutego 2012

Powitanie HELLO! :)

Witam serdecznie,

     Jako, iż jest to pierwszy post, pokrótce opiszę cel tego bloga. Tworząc go chciałbym ułatwić Państwu przede wszystkim wybór krzesła czy fotela biurowego oraz ukierunkować na co należy zwrócić uwagę przy jego zakupie. 

     W obecnych czasach biuro jest dla nas niemalże drugim domem. Spędzamy w nim przynajmniej 8h dziennie, w większości w pozycji siedzącej. Nie wspominając już o siedzeniu podczas jedzenia śniadania, obiadu, kolacji czy nawet jazdy samochodem do pracy i z pracy. Nasz kręgosłup każdego dnia jest narażony na różne dolegliwości i schorzenia, które powodowane są przede wszystkim niewygodnymi i niedopasowanymi do naszych potrzeb krzesłami.

     
     Co raz więcej osób w młodym wieku ma problem z kręgosłupem. Dlatego właśnie postanowiłem założyć blog i promować ergonomię siedzenia. Może krzesła, które umożliwiają nam wygodę i komfort siedzenia są droższe, ale pamiętajmy, iż ten zakup jest na lata!!! 
Po pierwsze stosowane w nich podzespoły cechuje o wiele lepsza jakość (co gwarantuje m.in. długa gwarancja), a po drugie znacznie lepiej wpływają na stan naszego kręgosłupa, co zmniejsza koszty leczenia.

     Przypominam także o dbaniu o ergonomię siedzenia naszych małych pociech, gdyż największe problemy z kręgosłupem zaczynają się już od najmłodszych lat.

Mam nadzieję, iż moje artykuły pomogą Państwu w dokonaniu prawidłowego i satysfakcjonującego wyboru.

Pozdrawiam,
Kamila Meble

e-mail: info@kamilameble.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz