piątek, 2 czerwca 2023

Fotel Ergohuman 2 Elite - model na miarę XXI wieku

 

Bardzo wygodny fotel Ergohuman 2 Elite  to jeden z najbardziej ergonomicznych foteli obrotowych dostępnych na polskim rynku. Druga generacja fotela biurowego to doskonała jakość i wysoki komfort pracy przy biurku. Model został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu pełnej wygody przez co wyposażony został w zaawansowane technologie, które poprawiają ergonomię pracy, dzięki czemu także redukują stres. Fotel Ergohuman 2 Elite to nowa generacja kultowych foteli ergonomicznych Ergohuman, która została wzbogacona o szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym nawet wielogodzinna praca siedząca przestaje być zagrożeniem dla naszego zdrowia i komfortu pracy.

Fotel Ergohuman 2 Elite to nowoczesny styl i doskonały komfort siedzenia. Ergonomiczny profil zapewnia odpowiednie podparcie dla naszych pleców, a wielofunkcyjny system regulacji pozwala na dostosowanie fotela do niemalże każdej naszej potrzeby. Wygodne oparcie zapewnia przede wszystkim swobodę ruchu, który jest bardzo istotny podczas wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej. Dodatkowo zastosowane regulowane podłokietniki 5D umożliwiają odpowiednie ułożenie rąk podczas pracy i podczas relaksu, co jest ważną kwestią na naszych nadgarstków i drętwiejących rąk. Ważną kwestią i zarówno nowością w modelach Ergohuman jest ujemny kąt pochylenia siedziska, który zabezpieczy przed uciskiem na tętnice udową.

Ergonomiczne i nowoczesne technologie zastosowane w fotelu Ergohuman 2 Elite, to gwarancja doskonałej jakości pracy. Zastosowany mechanizm Drift Tilt pozwala miedzy innymi na płynną regulację kąta nachylenia oparcia oraz siedziska, zapewniając przy tym optymalną pozycję dla naszych pleców. Zaawansowany mechanizm podparcia lędźwiowego pozwala na precyzyjne dopasowanie do naturalnej krzywizny naszego kręgosłupa, a jego regulacja wysokości oparcia pozwala na zastosowanie krzesła zarówno dla osób wysokich jak i niższego wzrostu. 

Mechanizm:

Fotel Ergohuman 2 Elite wyposażony został w synchroniczny mechanizm ruchowy Drift Tilt. Po zwolnieniu blokady, oparcie wychyla się w ruchu synchronicznym z siedziskiem naśladując ruchy Użytkownika w fotelu. Wychylenie oparcia podążające za ruchem pleców Użytkownika jest znacznie wyraźniejsze i szybsze niż ruch siedziska. W każdej chwili istnieje możliwość blokady 1 z 4 pozycji wychylenia oparcia i siedziska. Mechanizm umożliwia ponadto regulację głębokości siedziska, a więc jego odległości od oparcia. Dzięki tej właściwości, funkcje oparcia będą dostępne zarówno dla niskich jak i wysokich Użytkowników, a przednia część siedziska nie będzie uciskać uda.

ergohuman 2 elite - wychylenie oparcia mechanizm drift tilt

Siła oporu oparcia regulowana jest pokrętłem dzięki zastosowaniu włókna szklanego.

Fotel Ergohuman 2 Elite posiada możliwość regulacji wysokości oraz głębokości siedziska. Zakres regulacji głębokości wynosi 50 mm.

Regulacja głębokości i wysokości, odblokowanie mechanizmu bujania oraz blokada wybranej pozycji wychylenia, sprowadzają się do jednego funkcjonalnego joysticka.

joystick w fotelu ergohuman 2 elite

Kąt ujemny oparcia i siedziska:

Poznaj innowację wśród foteli Ergohuman - możliwość regulacji kąta ujemnego, dzięki której nasze plecy nie tracą kontaktu z oparciem nawet podczas nachylania się nad klawiaturą komputera. Ustawienie oparcia i siedziska kilka stopni „do przodu” odciąży nasze podudzia i wyeliminuje ucisk, który prowadzić może do drętwienia nóg.

ergohuman 2 elite - regulacja kąta ujemnego oparcia i siedziska

Oparcie:

Oparcie wyposażone zostało w 6-stopniową regulację wysokości. Zakres regulacji wynosi 65 mm, dzięki czemu fotel sprawdzi się również u wysokich Użytkowników.

ergohuman 2 elite regulacja wysokosci oparcia

Fotel tapicerowany jest wysokiej jakości siatką, która posiada 10 stref o zróżnicowanym napięciu, tak by idealnie dopasować się do ciała Użytkownika.

ergohuman 2 elie - 10 stref siatki

Profil lędźwiowy:

Niezależna, elastyczna część lędźwiowa odpowiada na ruchy Użytkownika w fotelu, zapewniając stałe wsparcie kręgosłupa. W odróżnieniu od pierwszej generacji foteli Ergohuman Elite, wersja Elite 2 posiada możliwość regulacji siły oporu profilu lędźwiowego za pomocą pokrętła z tyłu oparcia.

rergohuman 2 - profil lędźwiowy

Zagłówek:

Zagłówek 2D z regulacją w 2 płaszczyznach:

  • góra-dół w zakresie 80 mm,
  • kąt położenia w zakresie 55°.

W efekcie, każdy Użytkownik, niezależnie od wzrostu, może dostosować fotel do swoich potrzeb.

zagłówek fotela ergohuman 2 elite

Podłokietniki:

Podłokietniki 5D regulowane w 5 płaszczyznach:

  • regulacja wysokości, umożliwiająca ergonomiczne ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia), co znacząco odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy,
  • regulacja odległości od siedziska, umożliwiająca dostosowanie podłokietnika do budowy Użytkownika,
  • regulacja długości i kąta położenia nakładki podłokietnika, ułatwiająca m. in. pisanie na klawiaturze.
  • innowacyjna, 8-stopniowa funkcja zagięcia przedniej części podłokietnika, gwarantuje wsparcie przedramienia podczas np. korzystania z telefonu, grania na konsoli czy czytania książki.

podłokietniki w fotelu biurowym ergohuman elite 2

Podstawa jezdna:

Trwała, aluminiowa podstawa jezdna wyposażona została w miękkie kółka, ograniczające zużycie powierzchni twardych (parkiet, panele, terakota).

Wyposażenie dodatkowe:

Fotel biurowy Ergohuman 2 Elite można doposażyć w praktyczny rozkładany podnóżek oraz wieszak, który montowany jest do tylnej części oparcia.

Gwarancja:

Fotel objety jest pakietem "Dłuższa Gwarancja Plus", który wynosi 5 lat, system od "drzwi do drzwi" dla Państwa pełnego komfortu.

Wymiary:

 Różne kolory stelaży i siatki - zobacz tutaj - fotele Ergohuman 2 Elite

Skorzystaj z rabatu! - przy zamówieniu na stronie www.kamilameble.pl wpisz kod rabatowy: ERGOHUMAN2

 
Pozdrawiamy,
Zespół Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz