wtorek, 12 października 2021

Jak wybrać krzesło do domowego biura?

Dzięki dobrze zorganizowanej przestrzeni, praca zdalna może okazać się równie komfortowa jak ta z nowoczesnego biura. Wybierając meble warto zwracać uwagę nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim na funkcjonalność produktów.

Home office – dla jednych luksus, dla drugich wyzwanie. Ma też swoje niezaprzeczalne plusy. W domu to Ty decydujesz, gdzie postawić biurko i swobodnie możesz zająć ulubione miejsce pod oknem. Jeśli lepiej pracujesz w ciszy, ani szum klimatyzacji, ani biurowy gwar już Cię nie wybiją z produktywnego rytmu.

Ergonomiczne, czyli stworzone pod Twoje potrzeby

Pomimo niezaprzeczalnych zalet pracy w trybie home office, w domowym zaciszu o wiele trudniej znaleźć wygodnie miejsce do pracy przy komputerze. Gdy siedzisz przez ⅓ doby i zdarza Ci się zapominać o przerwach, a nie starcza czasu na długi spacer, ergonomiczne krzesło jest najlepszym gwarantem komfortu. Da Ci oparcie niezbędne do utrzymania zdrowej pozycji, a także zminimalizuje codzienne zmęczenie i ryzyko obciążenia kręgosłupa, które w przyszłości może znacznie uprzykrzyć życie.

Krzesło musi być przede wszystkim funkcjonalne, czyli zapewniać wygodę i bezpieczeństwo. Kolejne kryteria wyboru zależą już od Twoich potrzeb i oczekiwań.

 

Enjoy – przewiewne i wyprofilowane

Ciesz się możliwością płynnej regulacji każdego z elementów: zagłówka, oparcia, siedziska i podłokietników. To krzesło dopasuje się do Ciebie.

Specjalny mechanizm umożliwia swobodne kołysanie się, a siateczkowe pokrycie zapewnia wentylację. Enjoy uprzyjemni Ci czas spędzony za biurkiem i zmniejszy zmęczenie.

Ma też dodatkowy atut, który będzie dla Ciebie cenny zwłaszcza w przypadku uporczywego bólu lędźwi. To dzielone oparcie, które wspiera naturalne krzywizny kręgosłupa, pozwalając Ci w komforcie skupić się na pracy.

Enjoy dobrze wkomponuje się w nowoczesną lub minimalistyczną przestrzeń.

Sonata – stylowe i trwałe 

Jeśli cenisz sobie wyjątkową trwałość i chcesz mieć fotel na długie lata, sprawdź model Sonata w wersji 24/7. Jego tapicerka jest odporna na ścieranie – z obu stron. Dzięki temu możesz używać go bez obaw, że  pojawią się nieestetyczne przetarcia. To fotel dla wymagających, który został  zaprojektowany tak, by podołać nawet intensywnym warunkom użytkowania.

Sonata trafi w Twój gust, jeśli poza podwyższoną trwałością doceniasz szerokie siedzisko, ergonomiczne oparcie i elegancki design.

Ten model dopełni zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne wnętrza. Jest uniwersalny, ale niebanalny.

 

Bizzi – klasyczne i komfortowe

To model krzesła, które zyskuje przy bliższym poznaniu, oferując Ci wygodę. Pozwala wyregulować podłokietniki w 3 wymiarach, a także dopasować wysokość tak, by wsparła plecy na całej ich linii.

Klasyczny design skrywa w sobie udogodnienia, które docenisz, jeśli nie lubisz kompromisów w kwestiach komfortu. Zależy Ci na szerokim, odpowiednio miękkim siedzisku oraz precyzyjnej regulacji? Bizzi to zagwarantuje.

Dzięki tradycyjnemu wyglądowi pasuje do każdej przestrzeni. Poeksperymentuj z kolorem obicia, jeśli chcesz nadać wnętrzu wyrazisty charakter.

Ergonomia w miejscu pracy pozytywnie wpływa nie tylko na komfort fizyczny, ale też psychiczny. Dobrze przemyślany i zorganizowany kącik do pracy wyposażony w komfortowe meble podnosi produktywność i poziom motywacji, a także poprawia ogólne samopoczucie i zadowolenie z pracy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz