środa, 26 maja 2021

Sofy recepcyjne

Sofy recepcyjne, sofy do poczekalni to modele, które towarzyszą nam niemalże każdego dnia. Napotykamy się na nie m.in. w urzędach, recepcjach, szkołach, gabinetach lekarskich, przychodniach itp. Nic więc dziwnego, przecież nie od dziś wiadomo, że – wygodna Klienta jest najważniejsza, zwłaszcza jeśli chodzi o takie miejsca jak salon kosmetyczny, salon fryzjerski, SPA, gabinet odnowy biologicznej, salon masażu... Nie tylko ważne jest odpowiednio zagospodarowana i wyposażona przestrzeń robocza, ale także to "pierwsze wrażenie", czyli miejsce, w której Klient ma styczność na samym wejściu do naszej firmy tj. recepcja czy poczekalnia.

 

Sofy powinny być bezpieczne, trwałe, łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. W Kamila Meble przedstawiamy dla Państwa właśnie takie modele. Aby ułatwić ich wyszukiwanie podpinam link na sofy recepcyjne oraz ławki do poczekalni

 

Oferujemy ławki do poczekalni dwu-, trzy-, cztero- oraz pięcioosobowe, a także fotele i sofy kubełkowe recepcyjne o świetnej stylistyce oraz wysokiej jakości wykonania. Trwałe i lekkie krzesła do poczekalni, sztaplowane, łatwo zmywalne w rozsądnych cenach. 

 

Sprzedajemy uznane i sprawdzone marki takie jak: Nowy Styl, Profim, Grospol czy LKleiber. Wszystkie produkty objęte są gwarancją, posiadają atest wytrzymałości.

 

Polecamy także rozbudowane systemy modułowe tj.:

- Hexa- Snake

 

czy Magnes

 

które sami tworzymy i nadajemy nowego, atrakcyjnego wizerunku dla naszego wnętrza! 


Pozdrawiamy,

Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz