poniedziałek, 23 marca 2020

Krzesła NAVIGO Nowy Styl

Krzesła biurowe obrotowe NAVIGO to propozycja krzeseł pracowniczych o ergonomicznych cechach. Krzesło NAVIGO występuje w wielu wersjach kombinacyjnych, stąd można skomponować dowolny i dogodny dla każdego model. Krzesło NAVIGO jest funkcjonalne i odpowiednio wyregulowane jest podstawą ergonomii biura. Navigo jest idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnych pomieszczeń biurowych.
Podstawą ergonomii w firmie jest funkcjonalne i solidne, wykonanych z wysokiej jakości komponentów - krzesło. Model Navigo to idealny kierunek dla nowoczesnych przestrzeni biurowych. Ergonomiczne mechanizmy krzesła pozwalają łatwo dostosować ustawienia do potrzeb danego użytkownika, co ma kluczowe znaczenie w systemie desk sharingu i co-workingu. Szeroki zakres regulacji, jak i możliwość dynamicznego siedzenia sprawiają, że krzesło zapewnia wysoki komfort. W parze z funkcjonalnością idzie atrakcyjny poziom cenowy krzesła oraz ciekawy design oparcia, będącego wyróżnikiem wizualnym linii.

Krzesła NAVIGO możemy dowolnie skomponować w zależności od wyboru rodzaju oparcia tj.:
- UPH - oparcie tapicerowane,
- MESH - oparcie siatkowe.
W wersji UPH mamy możliwość wyboru dodatkowo ozdobnej wersji tyłu oparcia:
   – BASIC – z osłoną z tworzywa w kolorze czarnym (BL), przez którą prześwituje membrana w kolorze osłony.
   – INSERT – z osłoną z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym (BL) przez którą prześwituje tkanina tapicerska. Oparcie tapicerowane tą samą tapicerką (rodzaj i kolor) co siedzisko,
   – WINDOW – z osłoną (ramą) z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym (BL) z widoczną tkaniną tapicerską w standardzie. Oparcie tapicerowane tą samą tapicerką (rodzaj i kolor) co siedzisko.
Do oparcia możemy także dobrać odpowiednie podparcie lędźwi oraz zagłówek, regulowany i tapicerowany. Wszystko to także do skomponowania w 2 wariantach koloru tworzywa: CZARNE lub BIAŁE. Do tego pełny wybór mechanizmów, które znajdują się pod siedziskiem i są tak naprawdę "sercem" krzesła. Do wyboru mamy mechanizm FS, SF lub zaawansowany mechanizm synchroniczny LP11. Każdą z w/w wersji została rozbudowana o traslę tj. FST, SFT1 i LP11T - czyli o funkcję regulacji wysuwu siedziska tzw. regulację głębokości siedziska. Dodatkowo mechanizm LP11 został wzbogacony o funkcję LP11TN tzw. ujemny kąt pochylenia siedziska. 
Kolejną opcją do wyboru są podłokietniki. Tu możemy wybrać wersję bez podłokietników, ze stałymi podłokietnikami GTP lub wersje regulowane 2D, 3D lub 4D - ilość regulowanych płaszczyzn. W krześle do zachowania ergonomii najważniejsze są 2 płaszczyzny. Regulacja góra-dół oraz nakładki przód-tył.
Całość krzesła komponuje wybór podstawy pięcioramiennej tj. czarna, biała czy z aluminium polerowanego, oraz rodzaj kółek - do powierzchni miękkich lub twardych. 

WAŻNYM ASPEKTEM w krzesłach NAVIGO jest okres gwarancji, który wynosi - 5 lat!!!

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz