niedziela, 7 lipca 2019

Fotel drewniany bujany - bujak

Fotele drewniane, bujane to jedne z najczęściej wybieranych form krótkiego odpoczynku w domu, by doznać upragnionego relaksu. Ten komfort właśnie zapewniają różnego rodzaju fotele, które towarzyszą nam na co dzień w salonie. Bujak drewniany to fotel, który pozwala nam się odprężyć po całym, ciężkim dniu pracy. Pozwoli pobujać się nie tylko nam, ale także pozostałym domownikom jak dziadkom czy naszym ukochanym pociechom.
Fotel bujany musi przede wszystkim dobrany do naszych upodobań. Czy lubimy bujak o siedzisku i oparciu miękkim, tapicerowanym, czy twardym, drewnianym czy może naturalnie plecionym. W/w cechy są głównym aspektem do wyboru i każdy z nich ma swoje małe wady i zalety.
Do zaproponowania mamy kilka modeli wiodących od lat na polskim rynku. Między innymi proponujemy jeden z liderów w ilości sprzedanych egzemplarzy:
- fotel BJ-9816 - to model z naturalną plecionką w oparciu i siedzisku,

- fotel BJ-9816 Tap. - model o konstrukcji na powyższy fotel, ale o siedzisku i oparciu miękkim i tapicerowanym,
- fotel BJ-0321 - to jedna z najnowocześniejszych wersji bujaka drewnianego na polskim rynku. Doskonała i wytrzymała konstrukcja, która doda walorów estetycznych do każdego wnętrza,

- fotel BJ-9340 Preria - to model fotela rodem z westernu. Fotel na prerii to dokładnie on! :) Delikatna linia i dobry profil oparcia pozwala "bujać w obłokach",

- fotel BJ-1102 - zbliżony konstrukcyjne jak wyżej wymieniony, ale o delikatnie innym kształcie i rzeźbieniach.

Polecamy i pozdrawiamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz