środa, 20 lutego 2019

Fotel FORMAT firmy Profim

Fotel FORMAT 10SL to model gabinetowy, który charakteryzuje się niespotykanym dotąd komfortem siedzenia. Jego oryginalnie wyprofilowane oparcie, łagodnie zaokrąglone podłokietniki oraz precyzyjne wykończenia nadają fotelowi wyjątkowego charakteru. Zaprojektowany został z myślą o managerach ceniących wygodę i elegancję. Rozwiązaniem, które umożliwia kilkugodzinne siedzenia w komfortowych warunkach jest ergonomiczne siedzisko i oparcie oraz mechanizm Synchro.
Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji podparcia lędźwi, co zapewnia utrzymanie bezpiecznej i zdrowej dla kręgosłupa pozycji. Fotel wyróżnia się ciekawymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi a jednocześnie podkreśla oryginalność przestrzeni w biurze. To doskonała propozycja dla osób doceniających estetyczne przedmioty, akcentujące indywidualne gusta.
Wersja obrotowa fotela Format 10SL - synchroniczna zmiana kąta odchylenia siedziska z oparciem z możliwością dostosowania sprężystości odchylania do ciężaru siedzącego, ponadto mechanizm posiada funkcję wysuwu siedziska.
Możliwość wyboru rodzaju nakładki na podłokietniki:
- Nakładka drewniana H,
- Nakładka tapicerowana O:
    - modele tapicerowane Skórą, Softline, Eco Sky: nakładka w kolorze tapicerki fotela
    - modele tapicerowane tkaniną - zawsze czarny Softline.
Zobacz również inne wersje z serii FORMAT:
Polecamy i pozdrawiamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz