piątek, 14 września 2018

Krzesło COCO BS i krzesło COCO WS

Nowoczesne i stylowe modele krzeseł COCO - to nowość 2018 roku - oparta na sprawdzonej i trwałej konstrukcji foteli TEAM PLUS. Zaprezentujemy Państwu sylwetkę modeli Coco w tworzywie czarnym oraz białym. Zapraszamy do lektury!
Nowoczesne i wygodne krzesło COCO BS o czarnych elementach z tworzywa. Krzesło COCO BS posiada profilowane oparcie siatkowe z widocznym podparciem pod odcinek lędźwiowy. Elegancki model został wyposażony w regulowane podłokietniki góra-dół oraz synchroniczny mechanizm z możliwością blokady w kilku pozycjach. Możliwość doboru siedziska w różnych kolorach i tkaninach.
Nowoczesne i wygodne krzesło COCO WS o białych elementach z tworzywa. Krzesło COCO WS posiada profilowane oparcie siatkowe z widocznym podparciem pod odcinek lędźwiowy. Stylowy model został wyposażony w regulowane podłokietniki góra-dół oraz synchroniczny mechanizm z możliwością blokady w kilku pozycjach. Możliwość doboru siedziska w różnych kolorach i tkaninach.
Właściwości modeli COCO:
» Siedzisko jest obustronnie tapicerowane, przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę tkanin i ich kolorów - znajdą je Państwo w zakładce "Kolory i Wykończenia". Wytrzymałość wielu z nich to ponad 150 tyś cykil Martindalea. Oferujemy także tkaninę zmywalną (Valencia) 
» Wszystkie tkaniny dostępne dla tego modelu zostały także uwzględnione w Cenniku Krzesła, 
» Na Państwa życzenie wyprodukujemy fotel w innej tkaninie lub kolorze, 
» Chętnie telefonicznie podpowiemy, która tkanina będzie bliższa Państwa oczekiwaniom,
» Oparcie tapicerowane jest czarną siatką o wysokiej odporności na ścieralność, 
» Zapewnia ona bardzo dobrą cyrkulację powietrze a także dobrze dopasowuje się do kształtu pleców Użytkownika, 
» Oparcie wyposażone jest w wyraźny profil lędźwiowy,
» Wysokość oparcia i profila lędźwiowego jest stała,

» Po zwolnieniu blokady mechanizm ruchowy Synchro Self umożliwia płynny skoordynowany ruch siedziska i oparcia naśladujący ruch Użytkownika w fotelu, gwarantujący tym samym ergonomiczne podparcie pleców na całej długości,
» Jeśli wybrana pozycja wychylenia oparcia i siedziska nie jest zablokowana, oparcie nieustannie podąża za plecami Użytkownika gwarantując im odpowiednie podparcie na całej długości. Wybraną pozycję wychylenia mogą Państwo zablokować. 
» Funkcja SELF w nazwie mechanizmu powoduje że opór jaki stawia oparcie automatycznie dostosuje się do wagi Użytkownika,  
» Regulacja podłokietników : góra - dół pozwala na ich ergonomiczne dopasowanie do wzrostu każdego użytkownika; odpowiednie ułożenie przedramienia (90 stopni względem tułowia) odciąża mięśnie pleców podczas wielogodzinnej pracy, 
» Wysokość podłokietników regulowana jest w zakresie 7 cm,
 
Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz