poniedziałek, 15 maja 2017

Fotele FAN firmy ProfiM

Fotele FAN to modele, których cechą wyróżniającą jest elegancki kształt kubełka, podkreślony wyrazistymi, precyzyjnymi przeszyciami, dodatkowo akcentującymi styl mebla.
Każdy fotel FAN może otrzymać unikalny wygląd dzięki doborowi rodzaju i koloru materiału obiciowego oraz rodzaju i koloru stelaża. Dodatkowym elementem zwiększającym komfort siedzenia jest poduszka, którą można zamówić jako niezależny element. 
Fotel Fan to uniwersalne meble do szerokiego zastosowania w segmencie z pogranicza biura i przestrzeni domowej – zarówno do biur, sal konferencyjnych, poczekalni i recepcji w instytucjach publicznych typu urzędy, banki, jak i do mieszkań i prywatnych małych biur.
Do linii mebli FAN zaliczamy następujące modele:
- Fotel FAN 10H fotel konferencyjny, na nogach, stopki,
- Fotel FAN 10HC fotel konferencyjny, na nogach, kółka,
- Fotel FAN 10HS fotel konferencyjny, na nogach, obrotowy, stopki,
- Fotel FAN 10HW fotel konferencyjny, na nogach drewnianych,
- Fotel FAN 10R fotel obrotowy, baza okrągła, płaska,
- Fotel FAN 10F fotel obrotowy, baza 4-ramienna,
- Fotel FAN 10V fotel konferencyjny, na płozie,
- Sofa FAN 20V sofa dwuosobowa,
- Fotel FAN 10E fotel obrotowy na kółkach lub stopkach z mechanizmem Economic,
- Fotel FAN 10T fotel obrotowy na kółkach lub stopkach z mechanizmem Tilt.
Fotele i sofa z serii FAN, prezentują wyjątkowe wzornictwo i wysoką jakość wykonania. Charakteryzuje je wygodne siedzisko zintegrowane z oparciem i podłokietnikami, a także nowoczesny układ nóg, wychodzących z jednego głównego trzpienia, zamocowanego u dołu siedziska.
Fotele FAN mogą być tapicerowane materiałami wskazanymi przez klienta, przy czym najkorzystniej prezentują się w opcji z obiciem ze skóry ekologicznej. Duży wybór kolorów to kolejny atut, który może być ważniejszym powodem do wybrania właśnie tej, a nie innej linii mebli biurowych. 
Wygodne i nowoczesne fotele Fan są niezwykle chętnie wybierane do takich miejsc jak biura i poczekalnie. Zapewniając siedzącym w nich osobą doskonałe poczucie wygody, bardzo skutecznie umilają spędzanie czasu na oczekiwaniu na wizytę lub spotkanie z inną osobą. 
W linii Fan można odnaleźć to wszystko, co akurat jest Państwu potrzebne do biura, sali konferencyjnej czy holu i poczekalni. 

Polecamy,
Kamila Meble
http://kamilameble.pl  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz