czwartek, 15 września 2016

Krzesło ICON IC01

Krzesło ICON IC01 jest po prostu synonimem współczesnego krzesła biurowego, krzesła obrotowego. Krzesło ICON IC01 posiada trwałe i wygodne siedzisko z wtryskiwanej pianki w połączeniu z lekkim w formie oparciem z siatki zapewnia komfort, którego oczekuje się od dobrego krzesła biurowego. 


Krzesło ICON IC01 posiada liczne regulacje jak i dobór nowoczesnych mechanizmów pozwalają na dopasowanie krzesła do szerokiej grupy użytkowników. Jego niebanalny design, interesujące obłe kształty dodadzą każdej przestrzeni powiew nowoczesności.
Możliwość wyboru krzesła obrotowego bez podłokietników lub z pełną regulacją:
- P02 STD - Podłokietniki 2D, regulowane na wysokość w zakresie 100 mm, rozsuwane na boki. Nakłada twarda;
- P03 STD - Podłokietniki 4D, regulowane na wysokość w zakresie 100 mm, rozsuwane na boki. Nakłada PU miękka, przesuwana i obracana;
Podstawa krzesła do biurka:
- F05 KST - czarna, nylonowa,
- F05 ALP - z polerowanego aluminium,
Krzesło biurowe może zostać wyposażone w:
- samohamowne kółka do powierzchni dywanowych,
- samohamowne kółka do powierzchni twardych (za dopłatą),
Możliwość wyboru zastosowanego mechanizmu pod siedziskiem:
- M15 STD - Mechanizm synchroniczny jedno dźwigniowy, samoważący z blokadą w 4 pozycjach. Zakres regulacji odchylenia: oparcia 20°, siedziska 6,5°;
- M16 STD - Mechanizm synchroniczny dwudźwigniowy z blokadą w 5 pozycjach. Zakres regulacji odchylenia: oparcia 24°, siedziska 12°. Regulacja charakterystyki pracy pokrętłem z boku mechanizmu.

Polecamy,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz