środa, 11 maja 2016

Fotel WAU 2 Unique Meble

Nowoczesny fotel WAU 2 to jeden z najpopularniejszych foteli obrotowych przeznaczonych do wielogodzinnej pracy przy biurku. Fotel WAU 2 cechuje się przede wszystkim wysoką jakością i wytrzymałością o czym świadczy chociażby niemiecki certyfikat TUV. Fotel WAU 2 to sprawdzony na polskim rynku model o dużych walorach estetycznych i ergonomicznych. 
Co należy wyróżnić wśród funkcji fotela WAU 2? Przede wszystkim to poprawa szerokości oparcia w stosunku do poprzedniej wersji fotela WAU, który raczej przeznaczony jest dla niższych i węższych osób.
Istotną kwestią są także 2 kolory tworzywa w jakich jest produkowany fotel WAU 2 - kolor biały i czarny. Mamy tu dowolność w stosunku do większości modeli, które występują tylko w jednym kolorze tworzywa. Poprzez zastosowanie białego koloru możemy rozjaśniać pomieszczenie, w którym pracujemy na co dzień.
Oczywiście najważniejsza cechą fotela WAU 2 jest jego funkcjonalność, a mianowicie:
- Mechanizm ruchowy "slid" pozwala zatrzymać oparcie w dowolnej pozycji lub swobodnie kołysać się w fotelu,
- Oś obrotu (pozioma) siedziska i oparcia znajduje się w pobliżu stawu biodrowego. Rozwiązanie to uniemożliwia przemieszczanie się oparcia względem pleców, zapewniając odpowiednie, stałe podparcie w każdej pozycji odchylenia,
- Podłokietniki wykonane z tworzywa posiadają regulację wysokości i wychylenia na boki,
- Regulowane oparcie dla kręgów lędźwiowych,
- Regulacja wysokości zagłówka i oparcia.

To wszystko sprawia, iż komfort siedzenia w fotelu WAU 2 jest na bardzo wysokim poziomie. 

Polecamy!
Kamila Meble

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz