wtorek, 28 października 2014

Fotel WAU 2 - ergonomia w jednym calu

Przedstawię Państwu jeden z najnowszych (obecnie) foteli obrotowych w Polsce o ergonomicznej linii oparcia i siedziska z zastosowanym, wielofunkcyjnym mechanizmem oraz możliwością dowolnej konfiguracji fotela pod konkretnego użytkownika. Fotel WAU 2 - bo o nim mowa - to unowocześniona wersja fotela WAU. Różnica pomiędzy dwoma wersjami dotyczy lepiej wyprofilowanego i dopasowanego zagłówka oraz szerokości oparcia fotela. Fotel WAU 2 posiada oparcie szersze, lepiej podtrzymujące nasze łopatki, co wpływa na wyższy komfort siedzenia.
Fotel WAU 2 to przede wszystkim nowoczesne rozwiązania, dopiesszczony i niespotykany design. Do głównych zalet należy uznać przede wszystkim niemiecki certyfikat jakości TUV - nr certyfikatu: 719162274-MEC-OCS. Jest to bardzo ważny element w dobie zalewającego nas towaru z dalekiego wschodu.

Atutem fotela WAU 2 uznanego za fotel ergonomiczny nadający się do wielogodzinnej pracy przy biurku jest możliwość wszechstronnego ustawienia. Przede wszystkim regulacja obszernego i przewiewnego zagłówka, regulacja kąta odchylenia oparcia i możliwość ustawienia dowolnej pozycji. Bardzo ważnym elementem przy wielogodzinnej pracy jest regulacja podłokietników w taki sposób, aby nasze łopatki "nie zaokrąglały się". Istnieje także możliwość wychylania podłokietników na boki.
Kolejną możliwością ustawienia w fotelu WAU 2 jest regulacja wysokości oparcia i ustawienia wypuklenia oparcia pod odcinek lędźwiowy pod każdego użytkownika - w zależności od jego wysokości. Fotel obrotowy biurowy atestowany z gwarancją do 130kg.
Fotel WAU 2 występuje w 2 wersjach kolorystycznych:
- tworzywo czarne, tapicerka: siatka szara,
- tworzywo białe, tapicerka: siatka czarna.

Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!

Pozdrawiamy serdecznie,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz