czwartek, 21 listopada 2013

Nowoczesne krzesła obrotowe do biurka

Nowoczesne krzesła obrotowe do biurka - krzesło TAKTIK MESH-LU TS06 to wyjątkowy produkt na rynku. Krzesło TAKTIK MESH-LU przeznaczone jest do wielogodzinnej pracy przy biurku. Krzesło biurowe zostało wyposażone w ergonomiczny mechanizm z regulacją głębokości siedziska. Jest to niezbędna funkcja szczególnie dla wysokich osób. 
Dodatkową zaletą krzesła TAKTIK MESH-LU jest profil oparcia. Nie tylko fakt, iż jest ono wykonane z przewiewnej siatki, co ma wiele zalet szczególnie latem i podczas spędzania wielu godzin przy biurku, ale jego doskonały profil. Dodatkowo został on wzbogacony specjalnym podparciem pod odcinek lędźwiowy, którego wysokość możemy regulować. Jest to bardzo przydatna i komfortowa funkcja.
Kolejnym atutem krzesła do biurka są wygodne i regulowane podłokietniki, które możemy ustawić w dowolnej pozycji. Następną zaletą jest mechanizm zastosowany w krześle. Dzięki niemu nie tylko możemy ustawić odpowiednią pozycję do pracy, ale również pozwala nam się relaksować. Kąt odchylenia oparcia możemy zablokować w dowolnej pozycji, dodatkowo możemy wyregulować wysokość oparcia odpowiednio pod każdego użytkownika.

Prezentowany model jest jedną z najlepszych propozycji na rynku z krzeseł przeznaczonych do wielogodzinnej pracy przy biurku. Krzesło TAKTIK MESH-LU jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale spełnia swoje powinności w 100%! Zdecydowanie polecamy dany model do wielogodzinnej pracy.

Zobacz inne dostępne modele krzeseł obrotowych na kółkach - krzesła biurowe obrotowe .
Jeżeli masz problem z doborem fotela biurowego czy krzesła obrotowego - napisz!


Pozdrawiamy serdecznie,

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz