piątek, 26 lipca 2013

Meble biurowe meble gabinetowe

Meble biurowe dobrej jakości to podstawa. Tanie meble biurowe to zgodnie ze słowem "TANIE" nie do końca wykończone estetycznie, wykonane z cienkiej płyty wiórowej, oklejone bardzo cienkim PCV, które wydala również niekorzystne związki dla naszego zdrowia. Aby biurko biurowe stało stabilnie bardzo ważny jest górny blat, a mianowicie jego grubość i waga. Identycznie jest w przypadku szaf czy regałów biurowych. Nie liczy się tylko regulowane stopki, które często bywają tandetne, plastikowe i o regulacji paru milimetrów. Ważny jest docisk z góry, aby przy delikatnym pchnięciu regał biurowy się nie przewrócił.
Meble biurowe, które możemy polecić z czystym sumieniem to meble biurowe ALFATECH czy meble gabinetowe KINETIK. Cena dowozu tych mebli nie jest wysoka, a przy większym zamówieniu bywa na nasz koszt - GRATIS!
Meble biurowe realizowane są do 10 dni roboczych i to już zmontowane i gotowe do użytku! Jedynie stoliki i biurka komputerowe dostarczane są w 2 paczkach. Oddzielnie nogi biurka i blat biurka.
Meble biurowe posiadają strukturę BS - Biuro Special - zapewniającą trwałość i gładkość powierzchni roboczej blatów biurek oraz klasę higieny E1

Meble biurowe ALFATECH z powodzeniem może być stosowany do wyposażenia każdego rodzaju pomieszczeń, począwszy od niewielkich powierzchni biurowych, a skończywszy na dużych inwestycjach wymagających znajomości potrzeb i oczekiwań klienta.

W skład mebli biurowych wchodzą m.in.:
- biurka biurowe, biurka komputerowe (dzielone ze względu na konstrukcję na: biurka na stelażach, biurka na konstrukcjach płytowych i biurka na stelażach ramowych z nogami okrągłymi i kwadratowymi),
- biurka komputerowe do samodzielnych stanowisk, biurka o estetycznych i nowoczesnych kształtach,
- stoły konferencyjne i stoły wolnostojące (dzielone ze względu na konstrukcję na: stoły na stelażach, stoły płycinowe i stoły na stelażach ramowych z nogami okrągłymi i kwadratowymi)
- regały biurowe które obejmują regały wysokie, regały średnie i regały niskie, szafy ubraniowe, szafy aktowe, szafy biurowe zamykane na klucz, nadstawki, kontenery biurowe i szafki wiszące.
 
 Zobacz również inne meble biurowe. Meble biurowe możemy również wykonać na dowolny wymiar po wcześniejszej konsultacji.
 
ZAPRASZAMY !!!

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt

Pozdrawiamy serdecznie,
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz