piątek, 12 kwietnia 2013

Fotel WAU nowoczesny fotel do wielogodzinnej pracy

Fotel WAU to nowoczesny i wysoki fotel obrotowy do biurka. Fotel WAU posiada potwierdzenie swojej jakości i ergonomii niemieckiego towarzystwa TUV. Jest to jeden z najnowszych projektów fotelu uderzających głęboko w przyszłość. Kształt i wykończenie fotela obrotowego rodem z kosmosu... ale przejdźmy do najistotniejszych kwestii - mianowicie jego ergonomii.
Fotel WAU to bardzo wygodny fotel obrotowy wyposażony w wielofunkcyjny mechanizm, który pozwala na swobodne kołysanie się w fotelu biurowym oraz wybór dowolnej pozycji do pracy czy relaksu. Fotel WAU możemy ustawić w dowolnej pozycji, co na pewno podwyższa komfort użytkowania

Kolejną zaletą fotela WAU są regulowane i szerokie podłokietniki, na których spokojnie możemy opierać nasze ręce. Niekwestionowaną zaletą jest również regulowany i profilowany zagłówek, który pozwala na odpoczynek i relaks naszych kręgów szyjnych bez względu na nasz wzrost.

Fotel WAU posiada wiele zalet. Kolejną z nich jest regulacja odcinka lędźwiowego oraz regulacja wysokości oparcia (niezbędna funkcja dla wysokich osób). Dana funkcja jest bardzo ważna dla naszego kręgosłupa. Dlaczego? Ponieważ prawidłowy profil oparcia dla naszego zdrowia jest najważniejszy. To on pozwala na odpoczynek naszych kręgów i to on prawidłowo podtrzymuje nasze plecy podczas długiej pracy przy biurku.
Fotel WAU dostępny jest w 2 wykończeniach w wersji wykończonej z czarnej siatki materiałowej lub w wersji "Elastomer" zagłówek, oparcie i siedzisko wykonane z elastomeru (miękkie tworzywo o dużej sprężystości o właściwościach kauczuku).

Wymiary fotela WAU
» Wysokość ogólna: 117-137 cm,
» Zakres regulacji wysokości oparcia: 7 cm,
» Szerokość oparcia: 41 cm,
» Wysokość oparcia: 62-69 cm,
» Rozstaw podłokietników: 49 cm,
» Wysokość podłokietników (od siedziska): 17-26 cm,
» Głębokość siedziska: 51 cm,
» Szerokość siedziska: 48 cm,
» Wysokość siedziska: 40-50 cm,
» Wysokość zagłówka (od siedziska): 76-86 cm.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz