czwartek, 11 października 2012

Krzesło WEBST@R GTP wygodne i nowoczesne krzesło do biurka

Nowoczesne i wygodne krzesła do biurka WEBST@R. Krzesło WEBST@R dostępne jest w różnym z dwoma mechanizmami ruchowymi - CPT oraz KONTAKT. Różnica między krzesłami do biurka jest bardzo zasadnicza przede wszystkim w funkcjach krzesła biurowego i zasadach jego ergonomii. Główne różnice polegają na tym, iż mechanizm CPT umożliwia tylko i wyłącznie regulowanie wysokości krzesła.

Natomiast mechanizm Kontakt umożliwia za pomocą dźwigni zmianę kąta nachylenia oparcia oraz jego blokadę w wybranej pozycji. Taka możliwość jest również w mechanizmie CPT, lecz za pomocą śruby (ręcznie nią kręcąc). Niestety mechanizmy CPT ze względu na ich skręcanie śrubami nie jest długotrwałe i szybciej ulegają awarii, aniżeli sztywne mechanizmy tj. Kontakt czy Active-1. Różnica w cenie do tego nie jest znacznie duża z uwagi na to, iż jest to inwestycja długoterminowa.
Krzesła WEBST@R dostępne są w wersji GTP (stałe podłokietniki) oraz R (regulowane góra-dół). Dodatkową różnicą w krzesła WEBST@R jest "profil" oparcia. Zaznaczyłem w cudzysłowie, ponieważ bez dopisku profil otrzymają Państwo krzesło WEBST@R takie jak poniżej, a nie tj. zaprezentowane na górze w kolorze czerwonym. WARTO ZWRÓCIĆ NA TO UWAGĘ !

Właściwości krzesła WEBST@R :
» Krzesła biurowe z mechanizmem CPT lub Kontakt.
» Miękkie tapicerowane siedzisko i oparcie.
» Możliwość blokady oparcia w wybranej pozycji
» Anti-Shock – zabezpieczenie przed uderzeniem oparcia w plecy użytkownika (wersja Kontakt).
» Regulowana głębokość siedziska (wersja CPT).
» Regulowana wysokość krzesła.
» Regulowana wysokość oparcia.
» Regulowane (góra-dół) podłokietniki lub stałe podłokietniki.
» Podstawa: czarna, nylonowa,
» Samohamowne kółka do powierzchni dywanowych lub do powierzchni twardych.
» Produkt posiada Atest Badań Wytrzymałościowych Remodex.
 
 
Pozdrawiamy,


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz